Podpora pro Windows 10 ve verzi 21H2 byla ukončena

Microsoft k datu 13.6.2023 ukončil podporu Windows 10 ve verzi 21H2. Neváhejte a kontaktujte nás a objednejte si přechod na aktuální operační systém Windows 11.

Chci zajistit přechod na Windows 11

Co znamená ukončení podpory?

Dne 13. června 2023 došlo k ukončení podpory systému Windows 10 ve verzi 21H2, váš počítač funguje i nadále, ale společnost Microsoft již nebude poskytovat následující:

  • technická podpora při jakýchkoli potížích
  • aktualizace softwaru
  • bezpečnostní aktualizace a opravy

Bezpečnostní rizika

I když můžete i dál používat svůj počítač se systémem Windows 10, bez dalších softwarových a bezpečnostních aktualizací se vystavujete vysokému riziku v podobě virů a malwaru. Jděte kupředu, nejlepší způsob, jak zůstat v bezpečí, je přechod na Windows 11. A to nejlepší z Windows 11 dostanete na novém zařízení. I když můžete systém Windows 11 nainstalovat na svém starém zařízení, nedoporučujeme to.

Nejčastější dotazy k Windows 11

Můžu provést upgrade z Windows 10 na Windows 11 bezplatně?
V případě, že máte zakoupenu platnou licenci na operační systém Windows 10, můžete bezplatně upgradovat na novou verzi Windows.
Jaká verze systému Windows 11 je pro mě ta pravá?
Existuje více verzí systému Windows 11, takže ať už svůj počítač používáte pro práci, osobní účely nebo do školy, najdeme vám tu správnou verzi. Windows 11 Home je perfektní operační systém pro osobní a domácí použití, zatímco Windows 11 Pro nabízí všechny známé funkce Windows 11 Home a k tomu funkce pro podporu profesionálů, jako je BitLocker, vzdálená plocha či připojení k doméně. Jednotlivci, kteří hledají pokročilé zabezpečení a dobrý výkon pro práci i volný čas, můžou zvolit Windows 11 v režimu S. Windows 11 v režimu S vás každý den udrží v rychlém tempu a na vysoké úrovni zabezpečení s aplikacemi výhradně z Microsoft Storu.
V čem je zabezpečení Windows 11 lepší než u systému Windows 10?
Windows 11 je ten nejlépe zabezpečený systém, který jsme doposud prodávali a instalovali, a obsahuje komplexní koncové bezpečnostní řešení s antivirem, bránou firewall, ochranou internetu a dalšími funkcemi. To znamená lepší zabezpečení, zobrazování informací na řídicím panelu a trvalé aktualizace, které vás lépe ochrání před budoucími hrozbami. To vše už je integrované a nestojí nic navíc.
Jaký bude mít vliv ukončení podpory systému Windows 10 na moje aplikace Microsoft Office?
Záleží na tom, jakou verzi Office používáte. Pokud si nejste jisti, kontaktujte naše vyškolené prodejce, kteří Vám rádi poradí.

Přechod na bezpečný Windows 11

Již dávno nejsme pouze lokálním lídrem v poskytování služeb v oblasti servisu výpočetní techniky a necílíme pouze na Zlínský kraj. Pokud byste měli zájem využít našich služeb pro přechod na aktuální operační systém Windows 11, neváhejte kontaktovat naše servisní oddělení. Rádi Vám s přechodem pomůžeme.

Naše servisní oddělení je z obce Bystřička vzdáleno pouze několik kilometrů. Sídlíme na ulici Poláškova 1535 v samém centru města Valašském Meziříčí.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".