Microsoft, Linux, VMware

Provádíme dodávku, konfiguraci a následné nasazení serverových OS a to na platformě Microsoft, Linux i virtualizace VMware. Nejběžněji dodáváme servery od společnosti HP. Sítě, které spravujeme a konfigurujeme nejčastěji stavíme na OS Windows Server. Server poté nabízí v síti doménový řadič (Active Directory), DNS server, DHCP server a další.

Použití OS

Pro náročnější klienty instalujeme na tyto OS emailové servery (Kerio Connector, Exchange Server a další). Tyto OS využíváme také k provozu účetních systémů, CRM, datových úložišť a další.

Máte-li ve firmě svůj server a očekáváte od něj plné využití, kontaktujte nás a domluvte si případnou návštěvu našeho technika, který vám představí možnosti, které váš současný server může nabídnout.

Linuxové distribuce

Pro klienty využívající platformu Linux jsme schopni instalovat Linuxové prostředí na libovolných distribucích (CentOS, Debian, Ubuntu, RedHat,...).

Pro zákazníky požadující webový nebo databázový server nainstalujeme prostředí s webovým serverem Apache, databází MySQL (MariaDB), poštovní server, FTP server a další aplikace.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".