Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Microsoft, Linux, VMware

Provádíme dodávku, konfiguraci a následné nasazení serverových OS a to na platformě Microsoft, Linux i virtualizace VMware. Nejběžněji dodáváme servery od společnosti HP. Sítě, které spravujeme a konfigurujeme nejčastěji stavíme na OS Windows Server. Server poté nabízí v síti doménový řadič (Active Directory), DNS server, DHCP server a další.

Použití OS

Pro náročnější klienty instalujeme na tyto OS emailové servery (Kerio Connector, Exchange Server a další). Tyto OS využíváme také k provozu účetních systémů, CRM, datových úložišť a další.

Máte-li ve firmě svůj server a očekáváte od něj plné využití, kontaktujte nás a domluvte si případnou návštěvu našeho technika, který vám představí možnosti, které váš současný server může nabídnout.

Linuxové distribuce

Pro klienty využívající platformu Linux jsme schopni instalovat Linuxové prostředí na libovolných distribucích (CentOS, Debian, Ubuntu, RedHat,...).

Pro zákazníky požadující webový nebo databázový server nainstalujeme prostředí s webovým serverem Apache, databází MySQL (MariaDB), poštovní server, FTP server a další aplikace.

Acer TravelMate Spin B3