Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Redakční systém HS

K tvorbě webů nabízíme také vlastní jednoduchý redakční systém. Redakční systém je moderní a jde s dobou, je tedy i responsivní a nabízí možnost úpravy webu i na smartphone nebo tabletu. Je s ním možné vytvářet a upravovat fotogalerie, články, aktuality a po individuální dohodě i statický obsah jednotlivých stran. Do redakčního systému je možné zapracovat i data o návštěvnících webu z google analytics, uživatel tak bude mít přehled o návštěvnosti webu a výsledky bude mít zpracovány v přehledném grafu.

Systém je uživatelský jednoduchý a intuitivní a používá již zaběhlé rozmístění ovládacích prvků a proto se uživatel okamžitě zorientuje a nebude tápat.

Individuální požadavky

Redakční systém je naprogramován na míru a je tedy možné vyslyšet všechny požadavky zákazníka i ty nejvíce specifické.

Acer TravelMate Spin B3