Jádro webu a aplikací

Pro vytváření jednoduchých webových prezentací používáme vlastní framework, který je postaven na komponentách ze známého frameworku Nette. Pro rozsáhlé projekty, aplikace a portály pak využíváme světově známý framework Laravel. Máme vyvinut vlastní jednoduchý redakční systém, který je postaven tak, aby umožnil uživateli / zákazníkovi jednoduše editovat často upravované úseky webu jako jsou fotogalerie, aktuality, statické sekce webu a podobně. Každá prezentace je unikátní, proto je možné pro každého zákazníka projekt upravit na základě individuálních potřeb.

Dbáme na bezpečnost a proto je každý web a aplikace důkladně zabezpečena. Při programování používáme architekturu MVC, která zajišťuje strukturovaný a dobře čitelný kód a škálovatelnost aplikace.

Jako úložiště dat používáme databázové systémy MariaDB, MySQL a MSSQL.

Moderní technologie

Používáme ty nejmodernějšího technologie pro tvorbu webu. Jdeme společně s novými trendy a děláme to co nás baví. Webové stránky od nás obsahují strukturovaný a validní HTML5 kód společně se CSS3 styly zajišťující dobrou optimalizaci rychlosti prohlížení webu i na mobilních zařízeních. Pro dynamiku webu využíváme knihoven jQuery.

Naopak se snažíme vyhnout knihovnám jQueryUI, které výrazně zpomalují výslednou aplikaci či webovou prezentaci a nahrazujeme je vlastními pluginy.

Plná responzivita

Samozřejmostí dnešní doby je plná podpora responzivity na mobilních telefonech a tabletech. Optimalizujeme pro všechna dostupná rozlišení zařízení. Nejčastěji používáme knihovny Bootstrap nebo Materialize, které již mají implementovány jednotlivé třídy pro práci s různými velikostmi displejů. To nám umožňuje poměrně rychle vytvořit požadovaný vzhled bez nutnosti psát spoustu řádku kódu. Tuto vlastnost ocení zejména zákazník, který je tak mile překvapen výslednou cenou realizace.

Pokud by byly požadavky na zcela netradiční design a jeho responzivitu, i tohle zvládáme. Media queries v CSS3 nám nejsou vůbec cizí!

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".