Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Pokladní systémy

Pro zákazníky vlastnící maloobchodní i velkoobchodní prodejny nabízíme dodávku tzv. PoS (pokladních) systémů. Jedná se o kompletní dodávky HW i SW prodejen. Nejčastější instalací jsou skladové systémy.

EET systémy

Jelikož jdeme s dobou pro své zákazníky dodáváme a také instalujeme nezbytné EET systémy. Naše vyškolení prodejci Vám poradí a navrhnou nejlepší řešení na míru.

Software Pohoda

Jakožto certifikovaní partneři společnosti Stormware nabízíme ve většině případů software Pohoda. Tento produkt v sobě nabízí skladový systém, kasu, knihu jízd i účetnictví. Každé prodejní místo může být vybaveno:

  • dotykovým monitorem

  • zákaznickým displejem

  • čtečkou čárových kódů

  • pokladní zásuvkou

  • váhou

  • platebním terminálem

Zařízení pro prodejní místa jsou specifickým produktem a proto raději veškeré požadavky řešíme se zákazníkem – nejlépe přímo na prodejním místě.

Acer TravelMate Spin B3