Webhostingové služby

Poskytovatelé webhostingu

Firma bez internetových stránek nebo emailů jako by nebyla. Většina firem má vlastní webové stránky nebo využívá vlastní doménu. Webhostingové služby jsou služby umístění webových stránek na internet. Firem, které nabízí webhostingové služby je nespočet. Proto důležitou roli v rozhodování ve výběru těchto firem hraje jejich kvalita, dostupnost a technická podpora.

Spolupracujeme s několika profesionálními firmami, které tyto podmínky splňují. Všechny tyto firmy nabízí zálohování webových stránek v případě výpadku diskových polí, dostupnost při výpadku jejich internetové konektivity, rychlý přístup k internetovým stránkám a emailům a mnoho dalšího.

Vlastní konfigurace a bezpečnost

Pro náročné zákazníky nabízíme i webhosting na našich serverech, které jsou umístěny přímo na páteři internetu v Praze. Výhodou vlastních serverů je, že jsme schopni některým službám upravit zabezpečení serveru, které ani u těch největších poskytovatelů nenabídnou. Chcete-li mít vaše webové stránky nebo emaily v bezpečí a chcete mít stabilního partnera, který se o stránky postará, pak si můžete vybrat právě nás. Výhodou je také znalost problematiky webů, emailů a provozů služeb na internetu – v tomto oboru jsme profesionálové. Máte-li otázky či chcete rovnou změnu vašeho hostingu, neváhejte nás kontaktovat.
V naších rukou budou vaše služby v bezpečí.

Domény

Našim zákazníkům spravujeme stovky domén. Správa domény není jen její registrace, ale znamená to, mít informace o tom, jakým způsobem fungují DNS záznamy, DNSSEC záznamy, DKIM klíče a další. Většina zákazníků těmto pojmům nerozumí a vždy se s problémem setkají, když poskytovatel jejich webhostingu změní servery, či změní IP adresy jejich webhostingů nebo mailhostingů.

Správa a registrace

Aby přechod na nové servery byl plynulý, nabízíme zákazníkům správu a registraci domén. Domény se vždy platí ročně a většinu domén je možno registrovat (prodloužit) i na několik let předem. Potřebujete-li operativně změnit záznamy u domény, majitele nebo DNS servery – můžeme tyto změny provést skoro ihned. Navíc se nemusíte bát, že vaše doména expiruje, většinou jsou domény před expirací prodlužovány a zákazníka tak nemusíme obtěžovat zálohovými fakturami. V současné době nemáme připraven systém pro online registraci domén, máte-li zájem o registraci domén nebo správu domén naší firmou, kontaktujte nás.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".