Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Co můžeme nabídnout?

Naše společnost se již před časem stala lídrem na lokálním trhu v oblasti výpočetní techniky a tak je pochopitelné, že je dnes největším místním dodavatelem nejen vlastních technologií, ale také zboží předních světových výrobců. Nyní se hrdě hlásíme také k titulu ACER Synergy Gold Partner, což deklaruje nejvyšší úroveň znalostí o produktech tohoto špičkového výrobce. Jako Acer Synergy Partner jsme schopni nabídnout komplexní portfolio produktů této značky za nejnižší ceny v regionu.

Společně se zbožím nabízíme také nejvyšší kvalitu služeb, odborné poradenství, záruční i pozáruční servis. Nejprodávanější zboží vystavujeme, abyste si je mohli nejen prohlédnout, ale případně také vyzkoušet. Obraťte se na nás s jakýmkoliv požadavkem ohledně nejprodávanějších notebooků v naší zemi - notebooků značky ACER.

Jsme kvalifikovaní prodejci Canon

Každoročně se naši technici účastní technických a prodejních školení značky Canon pro kopírovací stroje a jejich příslušenství. Díky těmto školením můžeme nabízet kvalitní stroje a záruční servis Canon k těmto zařízením.

Tým profesionálů

Jsme tým odborníků v daném oboru, které práce nejen živí ale i baví a to je zárukou kvalitního přístupu a profesionálních služeb.

Podívejte se jaké certifikace a školení jsme podstoupili a jaké přední firmy v oblasti výpočetní techniky s námi navázaly spolupráci.

Chcete patřit do našeho se neustále rozvíjejícího týmu? Podívejte se jaké máme aktuálně volné pozice.

Podívejte se co je u nás nového nebo jaké akce máme aktuálně na prodejně.

Podívejte se jaké odborníky zaměstnáváme a případně se s nimi můžete spojit.

Co o nás řekli naši zákazníci

Podívejte co o nás řekli naši spokojení zákazníci. Jsmé rádi, když jsou naši zákazníci spokojeni.

Acer TravelMate Spin B3