Co můžeme nabídnout?

Naše společnost se již před časem stala lídrem na lokálním trhu v oblasti výpočetní techniky a tak je pochopitelné, že je dnes největším místním dodavatelem nejen vlastních technologií, ale také zboží předních světových výrobců. Nyní se hrdě hlásíme také k titulu ACER Synergy Gold Partner, což deklaruje nejvyšší úroveň znalostí o produktech tohoto špičkového výrobce. Jako Acer Synergy Partner jsme schopni nabídnout komplexní portfolio produktů této značky za nejnižší ceny v regionu.

Společně se zbožím nabízíme také nejvyšší kvalitu služeb, odborné poradenství, záruční i pozáruční servis. Nejprodávanější zboží vystavujeme, abyste si je mohli nejen prohlédnout, ale případně také vyzkoušet. Obraťte se na nás s jakýmkoliv požadavkem ohledně nejprodávanějších notebooků v naší zemi - notebooků značky ACER.

Jsme kvalifikovaní prodejci Canon

Každoročně se naši technici účastní technických a prodejních školení značky Canon pro kopírovací stroje a jejich příslušenství. Díky těmto školením můžeme nabízet kvalitní stroje a záruční servis Canon k těmto zařízením.

Tým profesionálů

Jsme tým odborníků v daném oboru, které práce nejen živí ale i baví a to je zárukou kvalitního přístupu a profesionálních služeb.

Podívejte se jaké certifikace a školení jsme podstoupili a jaké přední firmy v oblasti výpočetní techniky s námi navázaly spolupráci.

Chcete patřit do našeho se neustále rozvíjejícího týmu? Podívejte se jaké máme aktuálně volné pozice.

Podívejte se co je u nás nového nebo jaké akce máme aktuálně na prodejně.

Podívejte se jaké odborníky zaměstnáváme a případně se s nimi můžete spojit.

Co o nás řekli naši zákazníci

Podívejte co o nás řekli naši spokojení zákazníci. Jsmé rádi, když jsou naši zákazníci spokojeni.

Acer TravelMate Spin P4