Co můžeme nabídnout?

Naše společnost se již před časem stala lídrem na lokálním trhu v oblasti výpočetní techniky a tak je pochopitelné, že je dnes největším místním dodavatelem nejen vlastních technologií, ale také zboží předních světových výrobců. Nyní se hrdě hlásíme také k titulu ACER Synergy Gold Partner, což deklaruje nejvyšší úroveň znalostí o produktech tohoto špičkového výrobce. Jako Acer Synergy Partner jsme schopni nabídnout komplexní portfolio produktů této značky za nejnižší ceny v regionu.

Společně se zbožím nabízíme také nejvyšší kvalitu služeb, odborné poradenství, záruční i pozáruční servis. Nejprodávanější zboží vystavujeme, abyste si je mohli nejen prohlédnout, ale případně také vyzkoušet. Obraťte se na nás s jakýmkoliv požadavkem ohledně nejprodávanějších notebooků v naší zemi - notebooků značky ACER.

Jsme kvalifikovaní prodejci Canon

Každoročně se naši technici účastní technických a prodejních školení značky Canon pro kopírovací stroje a jejich příslušenství. Díky těmto školením můžeme nabízet kvalitní stroje a záruční servis Canon k těmto zařízením.

Tým profesionálů

Jsme tým odborníků v daném oboru, které práce nejen živí ale i baví a to je zárukou kvalitního přístupu a profesionálních služeb.

Podívejte se jaké certifikace a školení jsme podstoupili a jaké přední firmy v oblasti výpočetní techniky s námi navázaly spolupráci.

Chcete patřit do našeho se neustále rozvíjejícího týmu? Podívejte se jaké máme aktuálně volné pozice.

Podívejte se co je u nás nového nebo jaké akce máme aktuálně na showroomu.

Podívejte se jaké odborníky zaměstnáváme a případně se s nimi můžete spojit.

Co o nás řekli naši zákazníci

Podívejte co o nás řekli naši zákazníci. Jsmé rádi, když jsou naši zákazníci spokojeni.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".