VMware

Virtualizační prostředí, to je fenomén poslední doby. Jelikož jsou serverové stroje v současnosti výkonnější než před několika lety, stalo se oblíbeným (i z důvodu úspory financí) využití virtualizačního prostředí. Nejčastěji u zákazníků instalujeme virtualizační prostředí od společnosti VMWARE. V současné době se nabízí produkty jak v placené tak i bezplatné edici.

Chytré řešení

Většina malých firem ocení toto bezplatné řešení pro provoz jejich několika virtuálních strojů jako např. Windows Server (doménový řadič), Windows Server (databázový stroj) a distribuce Linux pro VOIP bránu. Zákazník tak nemusí zakoupit tři různé servery, ale je schopen tato prostředí provozovat na jednom výkonném serveru. Každá distribuce a virtualizační prostředí sebou nesou specifika, které řešíme přímo se zákazníkem. Doporučíme finančně výhodné a kvalitní řešení ušité přímo pro požadavky zákazníka.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".