Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

VMware

Virtualizační prostředí, to je fenomén poslední doby. Jelikož jsou serverové stroje v současnosti výkonnější než před několika lety, stalo se oblíbeným (i z důvodu úspory financí) využití virtualizačního prostředí. Nejčastěji u zákazníků instalujeme virtualizační prostředí od společnosti VMWARE. V současné době se nabízí produkty jak v placené tak i bezplatné edici.

Chytré řešení

Většina malých firem ocení toto bezplatné řešení pro provoz jejich několika virtuálních strojů jako např. Windows Server (doménový řadič), Windows Server (databázový stroj) a distribuce Linux pro VOIP bránu. Zákazník tak nemusí zakoupit tři různé servery, ale je schopen tato prostředí provozovat na jednom výkonném serveru. Každá distribuce a virtualizační prostředí sebou nesou specifika, které řešíme přímo se zákazníkem. Doporučíme finančně výhodné a kvalitní řešení ušité přímo pro požadavky zákazníka.

Acer TravelMate Spin B3