Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Již od roku 2010 se naše firma specializuje na tvorbu webových stránek a aplikací. Naše oddělení má v současné době 2 kvalitní programátory, kteří vytváří webové aplikace pro široké spektrum zákazníků.

Z jejich rukou již vzešlo několik významných projektů:

  • systém řízení výrobních procesů

  • systém plánování pracovních úkonu dle kalendáře

  • systém kontroly údržby strojů

  • systém příjmu/výdeje materiálů ze skladů

  • SOS varovný systém pro městkou policii Valašského Meziříčí a Rožnova pod Radhoštěm

Portfolio projektů

Naše portfolio je velmi široké a proto vám zde nabízíme vybrané projekty z našich zajímavých referencí.

Diamant Unipool

Pro firmu Diamant Unipool jsme realizovali nový web. Součástí webu je administrace na správu novinek, akčních nabídek a fotogalerií.

USSPA webová aplikace

Pro firmu USSPA jsme realizovali webovou aplikaci, pomocí které mohou majitelé vířívek ovládát své SPA.

EUHERE sports

Prezentace pro firmu, která nabízí fotbalové mantinely pro mládež a teenagery. Webové stránky upraveny pro americký trh včetně SEO optimalizace. Web je plně responzivní a optimalizován pro mobily a tablety.

Film Děda

Vytvořili jsme web pro jedinečný film Děda, který ukazuje Valašsko v době daleko před moderní dobou. Součásti webu je také administrace pro vkládání termínů promítání v kinech.

Kožní ambulance VM

Pro kožní ambulanci jsme vytvořili nové webové stránky, včetně objednávkového systému na míru. Pacient po zaregistrování a návštěvě kožní ambulance má možnost se objednávat online pomocí formuláře.

Trávníky Majerov

Pro soukromého podnikatele jsme vytvořili prezentaci jeho výrobků a služeb v oblasti zahradních koberců a trávníků. Součásti projektu byla i realizace logotypu.

Sunny Cottage

Pro paní Filkovou jsme vytvořili prezentaci její chaty v srdci Krkonošských hor. Součásti realizace byla také tvorba logotypu a implentace jazykové mutace.

Autoškola Kvapil

Klemat CZ s.r.o.

Pro firmu Klemat s.r.o. neděláme jenom správu sítí, ale také jsme realizovali webovou prezentaci na míru. Součásti je správa novinek a akcí.

Prologopedie

Pro paní Prodělalovou jsme realizovali web její ordinace s online systémem pro rezervaci návštěvy. Součástí je také správa aktualit a fotogalerie.

Kardiologie Rožnov

Pro pana Mikuše jsme realizovali web ke kardiologii nacházející se v Rožnově pod Radhoštěm. Součastí projektu bylo vytvoření logotypu.

Acer TravelMate Spin B3