Již od roku 2010 se naše firma specializuje na tvorbu webových stránek a aplikací. Naše oddělení má v současné době 2 kvalitní programátory, kteří vytváří webové aplikace pro široké spektrum zákazníků.

Z jejich rukou již vzešlo několik významných projektů:

  • systém řízení výrobních procesů

  • systém plánování pracovních úkonu dle kalendáře

  • systém kontroly údržby strojů

  • systém příjmu/výdeje materiálů ze skladů

  • SOS varovný systém pro městkou policii Valašského Meziříčí a Rožnova pod Radhoštěm

Portfolio projektů

Naše portfolio je velmi široké a proto vám zde nabízíme vybrané projekty z našich zajímavých referencí.

Diamant Unipool

Pro firmu Diamant Unipool jsme realizovali nový web. Součástí webu je administrace na správu novinek, akčních nabídek a fotogalerií.

USSPA webová aplikace

Pro firmu USSPA jsme realizovali webovou aplikaci, pomocí které mohou majitelé vířívek ovládát své SPA.

EUHERE sports

Prezentace pro firmu, která nabízí fotbalové mantinely pro mládež a teenagery. Webové stránky upraveny pro americký trh včetně SEO optimalizace. Web je plně responzivní a optimalizován pro mobily a tablety.

Film Děda

Vytvořili jsme web pro jedinečný film Děda, který ukazuje Valašsko v době daleko před moderní dobou. Součásti webu je také administrace pro vkládání termínů promítání v kinech.

Kožní ambulance VM

Pro kožní ambulanci jsme vytvořili nové webové stránky, včetně objednávkového systému na míru. Pacient po zaregistrování a návštěvě kožní ambulance má možnost se objednávat online pomocí formuláře.

Trávníky Majerov

Pro soukromého podnikatele jsme vytvořili prezentaci jeho výrobků a služeb v oblasti zahradních koberců a trávníků. Součásti projektu byla i realizace logotypu.

Sunny Cottage

Pro paní Filkovou jsme vytvořili prezentaci její chaty v srdci Krkonošských hor. Součásti realizace byla také tvorba logotypu a implentace jazykové mutace.

Autoškola Kvapil

Klemat CZ s.r.o.

Pro firmu Klemat s.r.o. neděláme jenom správu sítí, ale také jsme realizovali webovou prezentaci na míru. Součásti je správa novinek a akcí.

Prologopedie

Pro paní Prodělalovou jsme realizovali web její ordinace s online systémem pro rezervaci návštěvy. Součástí je také správa aktualit a fotogalerie.

Kardiologie Rožnov

Pro pana Mikuše jsme realizovali web ke kardiologii nacházející se v Rožnově pod Radhoštěm. Součastí projektu bylo vytvoření logotypu.

Acer TravelMate Spin P4