Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Vzdálená pomoc

Pokud chcete pomoci se svým problémem skrze vzdálenou podporu, nejprve si stáhněte naši aplikaci a poté se řiďtě níže uvedenými kroky.

Vzdálená podpora

Stáhněte si aplikaci pro vzdálenou podporu

Po stažení si aplikaci spusťte a zobrazí se Vám dialog s následujícími informacemi:

  • Podporu na telefonu bude zajímat zejména položka Vaše ID, které je unikátní a zajišťuje vzdálené spojení s vaším počítáčem. Sdělte ho tedy podpoře na telefonu.

Po předání Vašeho ID a úspěšném připojení servisní technik může nyní přistupovat k vašemu počítači vzdáleně pomocí internetu. Upozorňujeme, že po ukončení této aplikace již technik nemá k vašemu počítači umožněn vzdálený přístup a tudíž se nemusíte obávat případného vzdáleného zásahu do vašeho počítače.

Acer TravelMate Spin B3