Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Záruční servis

Nespecializujeme se jen na prodej IT vybavení, ale jak je patrné, nabízíme také široké portfolio služeb v oblasti servisu. Naše servisní oddělení nabízí také záruční servis některých značek a pro ty, kterým na zařízení již uběhla záruční doba, tak také pozáruční servis. V rámci záruky se ve většině případů zařízení posílá do autorizovaného střediska výrobce. Naši technici před odesláním zboží na záruční opravu, zboží překontrolují, protože někdy se může stát, že problém nemusí být přímo v reklamovaném výrobku – proto opravu mohou provést přímo v naší firmě.

Pozáruční servis

Pro zákazníky, kteří nemají již výrobek v záruce nabízíme kompletní servis zařízení a to od opravy základové desky, výměnu vadných komponent až po novou instalaci operačního systému.

Každé zařízení řešíme individuálně a to jak v rámci zakázek, tak i reklamací. Nejvhodnější způsob je, zastavit se na naší prodejnu, kde vám poradíme a nabídneme to nejlepší řešení.

Acer TravelMate Spin B3