Záruční servis

Nespecializujeme se jen na prodej IT vybavení, ale jak je patrné, nabízíme také široké portfolio služeb v oblasti servisu. Naše servisní oddělení nabízí také záruční servis některých značek a pro ty, kterým na zařízení již uběhla záruční doba, tak také pozáruční servis. V rámci záruky se ve většině případů zařízení posílá do autorizovaného střediska výrobce. Naši technici před odesláním zboží na záruční opravu, zboží překontrolují, protože někdy se může stát, že problém nemusí být přímo v reklamovaném výrobku – proto opravu mohou provést přímo v naší firmě.

Pozáruční servis

Pro zákazníky, kteří nemají již výrobek v záruce nabízíme kompletní servis zařízení a to od opravy základové desky, výměnu vadných komponent až po novou instalaci operačního systému.

Každé zařízení řešíme individuálně a to jak v rámci zakázek, tak i reklamací. Nejvhodnější způsob je, zastavit se na naší prodejnu, kde vám poradíme a nabídneme to nejlepší řešení.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".