Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Internetové volání

Zákazníkům nabízíme úsporu nákladů díky VOIP telefonii. V současné době VOIP komunikace se již nevyplatí vlastnit pevnou telefonní linku. Tyto VOIP linky jsou závislé na internetovém připojení a v případě stěhování firmy nebo domácnosti již nemusíte zdlouhavě žádat o přeložku telefonní linky na jinou adresu bydliště. Navíc veškeré hovory jsou i několikanásobně levnější než u „starých“ pevných linek.

Dodavatel VOIP technologie

Nejsme poskytovateli VOIP telefonování, ale zákazníkovi můžeme dodat HW i SW vybavení pro VOIP telefonii (drátové i bezdrátové telefony, záznamníky i brány). Pro náročnější klienty instalujeme a konfigurujeme VOIP ústředny, které mohou nabídnout volání pomocí klapek uvnitř firmy, hlasový automat či propojení telefonního seznamu s adresářem firemních kontaktů. Většinu VOIP řešení provozujeme na OpenSource produktech založených na systému Asterisk.org.

Acer TravelMate Spin B3