Internetové volání

Zákazníkům nabízíme úsporu nákladů díky VOIP telefonii. V současné době VOIP komunikace se již nevyplatí vlastnit pevnou telefonní linku. Tyto VOIP linky jsou závislé na internetovém připojení a v případě stěhování firmy nebo domácnosti již nemusíte zdlouhavě žádat o přeložku telefonní linky na jinou adresu bydliště. Navíc veškeré hovory jsou i několikanásobně levnější než u „starých“ pevných linek.

Dodavatel VOIP technologie

Nejsme poskytovateli VOIP telefonování, ale zákazníkovi můžeme dodat HW i SW vybavení pro VOIP telefonii (drátové i bezdrátové telefony, záznamníky i brány). Pro náročnější klienty instalujeme a konfigurujeme VOIP ústředny, které mohou nabídnout volání pomocí klapek uvnitř firmy, hlasový automat či propojení telefonního seznamu s adresářem firemních kontaktů. Většinu VOIP řešení provozujeme na OpenSource produktech založených na systému Asterisk.org.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".