Provoz firmy neomezen

Vážení zákazníci, firma je a bude OTEVŘENA i v režimu "lockdown", který je platný od 22.10.2020 6:00 do 3.11.2020 23:59.

Naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Mám zájem o pronájem

Pokud máte zájem o pronájem kopírovacího stroje stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář a my se Vám v co nejkratší době ozveme.

Poptat pronájem

Vypůjčení kopírovacích strojů

Pokud jste uvažovali o koupi kopírovacího stroje, možná jste byli odrazeni jeho pořizovací cenou. Ale nemusíte zoufat, nyní nabízíme také nově pronájem kopírovacích strojů pro firmy i koncové zákazníky.
Naše služba obsahuje:

  • dodání stroje na místo

  • instalace, zapojení

  • zaškolení obsluhy stroje

  • neustálý online dohled stroje

  • měsíční údržba

Pronájem kopírovacího stroje nebo tiskárny

Pronájem kopírovacího stroje nebo tiskárny

Online dohled

V případě, že si od nás zákazník objedná kopírovací stroj nebo tiskárnu do pronájmu, součástí nabídky je také neustálý online dohled nainstalovaného stroje. Již se tedy nikdy nestane, že v kopírce nebo tiskárně dojde tonerová kazeta a Vy tak nebudete moci tisknout dokud se nevymění.

To se s naší službou stát nemůže, protože online dohled předchází těmto problémům a tak servisní technik přijede a vymění tonerovou kazetu ještě před jejím absolutním vyčerpáním.

Výhody dohledu:

  • aktuální informace o tiskárně

  • prevence a předcházení problémů

  • online vyčítání stavů počítadel

Canon kopírovací stroje

Naše firma dlouhodobě nabízí pronájem kvalitních kopírovacích strojů značky Canon. A to nejen z důvodu, že je společnost Canon globálním poskytovatelem digitálních obrazových technologií. Společnost Canon vznikla roku 1937 v Japonsku a v současné době ji tvoří 198 000 zaměstnanců v odvětví marketingu a výroby napříč Japonskem, Severní a Jižní Amerikou, Evropou, Asií a Oceánií.

Společnost Canon je už přes 80 let jedničkou v oblasti obrazové technologie. Je největším poskytovatelem spotřebitelských, mezipodnikových a průmyslových digitálních obrazových řešení. Důraz na technologii je součástí podnikové DNA společnosti Canon – jejich cíl je snaha změnit představy lidí o tom, čeho lze prostřednictvím obrazové technologie dosáhnout. A proto naše firma HS Computers preferuje v pronájmu kopírovacích strojů značku Canon.

Záruka 3 roky - spolehněte se na moderní zařízení ACER