Bezpečnost

Bezpečnost sítí je u nás na prvním místě. Zabezpečíme vaši drátovou i bezdrátovou síť. Nezapomínáme ani na zabezpečení serverů a dalších zařízení v síti. Naši technici pracují s hardwarovými i softwarovými bezpečnostními prvky – firewally i business Wi-Fi prvky.

Bezpečnost sítí je v dnešní době prioritou většiny zodpovědných managerů. Únik dat z firmy může být pro firmu likvidační. Zabezpečíme síť na úrovni firewallů, switchů i dalších prvků. Zaměstnanci již nebudou věnovat pracovní čas návštěvám Facebooku, Skypu či chatování přes mobilní aplikace (messenger). Bezpečnostní restrikce jsou ve velkém počtu využívány ve školách i úřadech.

VPN sítě

Pro náročnější uživatele nakonfigurujeme bezpečné VPN tunely a ověříme je přes tzv. OTPv2 klíče. Pokud zákazník požaduje bezpečnost úniku dat, nabídneme softwarové řešení auditu práce na počítači, statistiky výtisků či zabezpečení proti kopírování citlivých dat.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".