Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Bezpečnost

Bezpečnost sítí je u nás na prvním místě. Zabezpečíme vaši drátovou i bezdrátovou síť. Nezapomínáme ani na zabezpečení serverů a dalších zařízení v síti. Naši technici pracují s hardwarovými i softwarovými bezpečnostními prvky – firewally i business Wi-Fi prvky.

Bezpečnost sítí je v dnešní době prioritou většiny zodpovědných managerů. Únik dat z firmy může být pro firmu likvidační. Zabezpečíme síť na úrovni firewallů, switchů i dalších prvků. Zaměstnanci již nebudou věnovat pracovní čas návštěvám Facebooku, Skypu či chatování přes mobilní aplikace (messenger). Bezpečnostní restrikce jsou ve velkém počtu využívány ve školách i úřadech.

VPN sítě

Pro náročnější uživatele nakonfigurujeme bezpečné VPN tunely a ověříme je přes tzv. OTPv2 klíče. Pokud zákazník požaduje bezpečnost úniku dat, nabídneme softwarové řešení auditu práce na počítači, statistiky výtisků či zabezpečení proti kopírování citlivých dat.

Acer TravelMate Spin B3