Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Audit

U mnoha zákazníků přicházíme na to, že sám uživatel počítače nebo manager nemá přehled o instalovaném software v počítači. Většinou je problém dohledat faktury či další doklady dokládající nabytí vlastnictví počítače nebo software. Nabízíme audit softwarového i hardwarového vybavení. Výsledkem auditu je soupis používaného software a případný protokol, který obsahuje všechny zjištěné nedostatky s návrhem vyřešení tohoto závadného stavu.

Legalizace

Samozřejmostí je nabídka na legalizaci případného nelegálně nabytého software. Hardwarový audit zase do firmy vnese jednoduchou evidenci počítačů či jejich komponent. Z auditu již bude manager vědět stáří počítače či jeho vybavení pro případnou budoucí výměnu. Audit SW a HW děláme vždy po domluvě se zákazníkem přímo u něj.

Acer TravelMate Spin B3