Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Profesionální IT služby

V oblasti servisu IT techniky nabízíme opravdu množství služeb. Od oprav klasických osobních počítačů, notebooků, tabletů nebo mobilních telefonů po servisní zásahy tiskáren. Novinkou je pronájem kopírovacích strojů.

Servisní technici

V současné době máme 3 profesionálně vyškolené servisní techniky, kteří se Vám starají o opravy a výměny komponent Vašich počítačů, notebooků, tabletů a mobilních telefonů. Nedávno jsme absolvovali také školení firmy Canon na servisní zásahy tiskáren a větších kopírovacích strojů.

Martin Juroška

vedoucí servisu

+420 571 629 269

Lumír Otáhal

servisní technik

+420 571 629 269

Robin Tomek

servisní technik

+420 571 629 269
Acer TravelMate Spin B3