Provoz firmy neomezen

Vážení zákazníci, firma je a bude OTEVŘENA i v režimu "lockdown", který je platný od 22.10.2020 6:00 do 3.11.2020 23:59.

Naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

V době mobilních telefonů, fotoaparátů a pevných disků se i někomu z vás stalo, že jste omylem nebo závadou na těchto zařízeních, přišli o data. Data můžete nevědomky smazat z vašeho pevného disku, externího disku nebo přeformátovat paměťovou kartu ve fotoaparátu. Někdy se také stane, že fotíte krásné rodinné fotografie u moře a při příjezdu domů se vám fotografie ve vašem počítači i fotoaparátu najednou nezobrazují.

Vysoká úspěšnost obnovy dat

Naši technici jsou schopni s velice vysokou pravděpodobností získat vaše smazaná data z pevného disku zpět (i když byl disk přeformátován). U paměťových médií a SSD disků je šance nízká, ale úspěšnost vytažení dat se může dostavit. U těchto SSD disků a paměťových karet je jejich technologie odlišná od pevných disků a proto tedy může být jejich vytažení komplikované. Někdy ani specializované firmy z nich nejsou schopni data zachránit.

Pokud jste přišli o vaše data, doporučujeme co nejdříve přestat pracovat s daty na médiu a hlavně nezkoušet software, který je vám doporučen na diskuzích na internetu. Přístupem těchto programů na místa smazaných dat se šance na úspěch může velice snížit. Doporučujeme Vám tedy v případě ztráty dat navštívit nás a domluvit se na případné záchraně dat z disku.

Záchrana dat z HDD a paměťových médií
Záchrana dat z HDD a paměťových médií
Záruka 3 roky - spolehněte se na moderní zařízení ACER