V době mobilních telefonů, fotoaparátů a pevných disků se i někomu z vás stalo, že jste omylem nebo závadou na těchto zařízeních, přišli o data. Data můžete nevědomky smazat z vašeho pevného disku, externího disku nebo přeformátovat paměťovou kartu ve fotoaparátu. Někdy se také stane, že fotíte krásné rodinné fotografie u moře a při příjezdu domů se vám fotografie ve vašem počítači i fotoaparátu najednou nezobrazují.

Vysoká úspěšnost obnovy dat

Naši technici jsou schopni s velice vysokou pravděpodobností získat vaše smazaná data z pevného disku zpět (i když byl disk přeformátován). U paměťových médií a SSD disků je šance nízká, ale úspěšnost vytažení dat se může dostavit. U těchto SSD disků a paměťových karet je jejich technologie odlišná od pevných disků a proto tedy může být jejich vytažení komplikované. Někdy ani specializované firmy z nich nejsou schopni data zachránit.

Pokud jste přišli o vaše data, doporučujeme co nejdříve přestat pracovat s daty na médiu a hlavně nezkoušet software, který je vám doporučen na diskuzích na internetu. Přístupem těchto programů na místa smazaných dat se šance na úspěch může velice snížit. Doporučujeme Vám tedy v případě ztráty dat navštívit nás a domluvit se na případné záchraně dat z disku.

Záchrana dat z HDD a paměťových médií
Záchrana dat z HDD a paměťových médií
Acer TravelMate Spin P4

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".