Široké portfólio klientů

Naše zákazníky je možné rozdělit do několika kategorií. Jsme schopni vyhovět nejen koncovému uživateli, ale také obsloužit největší místní průmyslové podniky a tomu odpovídá komplexní portfolio našich zákazníků. Aktuálně evidujeme v systému více než 3000 zákazníků, na něž byla fakturována částka nad 10.000,- a můžeme tedy tyto odběratele právem považovat za důležité klienty. Za zmínku stojí skutečnost, že trvale čelíme nárůstu nových klientů a proto jsme historicky ani jedenkrát neoslovili zákazníka.

Každý uvedený zákazník v tomto „ořezaném“ seznamu si nás našel a vybral sám. Dlouhodobě čerpáme ze skvělé pověsti odborníků, kteří se snaží najít ideální řešení a svým individuálním přístupem uspokojit každého zákazníka. Určitou roli hraje také fakt, že v regionu nabízíme nejnižší ceny a trvale držíme skladem nejširší portfolio zboží. Od prvopočátku jsme kladli důraz na vysokou kvalitu počítačových sestav a proto nabízíme pouze odladěné a testované počítače vlastní značky „HS COMPUTERS“ a vyhýbáme se velkoobchodně stavěným PC sestavám. Konfigurace našich počítačů je pečlivě promyšlená a jednotlivé komponenty jsou vybírány s ohledem na kompatibilitu, kvalitu i záruku. Proto nabízíme nadstandardní délku záruky, řešíme zanedbatelné procento reklamací a můžeme si často dovolit reklamační řízení zkrátit na minimum, případně zapůjčit po dobu reklamace náhradu. Výpis níže uvedených zákazníků, kteří musí stavět svůj obchodní úspěch na kvalitě počítačů HS COMPUTERS, je jistě silným argumentem.

Průmysl, nejvýznamnější firmy

Těmto zákazníkům se snažíme být nápomocni při výběru zboží, konfigurací i technických řešení, které následně dodáváme. Firmy této velikosti mají z pochopitelných důvodů své vlastní správce na plný úvazek a tak jsou v oblasti služeb naprosto samostatné. Jako příklad uvádím jen několik klientů, kterým dodáváme kompletní hardwareové i programové vybavení:

Středně velké firmy

Ve výpisu jsme se omezili jen na ty významnější firmy - většině poskytujeme kompletní servis, tedy nejen poradenství a prodej, ale zpravdila také správu počítačových sítí a další služby:

Malé firmy, živnostníci

I kdybychom zde vypsali jen ty významné subjekty, byl by výpis opravdu velmi obsáhlý, měl by stovky řádků... proto se omezíme na prosté konstatování, že do této kategorie lze řadit ty „malé“ podnikatelské subjekty, které u nás pravidelně nakupují IT techniku a podle potřeby čerpají naše služby.

Státní instituce

Pro ilustraci uvádím subjekty státní správy, které u nás dle potřeby nakoupily/nakupují (na fakturu) a evidujeme je tedy v systému:

Školství

V současnosti jsme jistě nejsilnější dodavatel výpočetní techniky do tohoto sektoru na lokálním trhu. Nejdůležitějšími zákazníky jsou místní střední školy, zejména ISŠ-COP, Gymnázium Františka Palackého a SPŠ Stavební.

Zdravotnictví

Také do zdravotnictví dodáváme pouze počítače vlastní výroby. V regionu dodáváme výpočetní techniku do mnoha ordinací, ale naše počítače „zachraňují životy“ :-) i v mnoha nemocnicích. Za nejvýznamnější lze považovat dodávku 100ks počítačových sestav HS COMPUTERS do nemocnice Brezno, SK.

Koncoví uživatelé

Nejsilněji zastoupená skupina zákazníků, která spolkla již několik tísíc počítačů HS Computers, jsou koncoví zákazníci. Jedná se o domácnosti, které u nás nakupují počítače, vybavení a ostatní nezbytnou IT techniku a v případě potřeby čerpají naše služby (pozáruční servis, opravy HW, přestavby, reinstalace a oživení OS Windows, stavba bezdrátových sítí a mnoho dalších).