Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Integrujeme aplikace se systémem Pohoda

Navrhujeme a programujeme také nástavby pro účetní systémy, zejména pro systém Pohoda od Stormware. Pomáháme tak zkvalitnit a zefektivnit práci v korporátní sekci. Možnými příklady využití mohou být:

  • výrobní systém

  • skladový systém se čtečkami

Více detailních informací o webových systémech naleznete zde.

Certifikovaný partner

Jsme také hrdým certifikovaným partnerem a kromě nástaveb nad systém Pohoda nabízíme také licenční prodej. Zákazník si tak u nás může i objednat software. Profesionálně vyškolení správci sítí Vám poté software nainstalují a aktivují.

Acer TravelMate Spin B3