Budťe na webu vidět

Když tvoříme weby dáváme důraz na dobré SEO, protože to je základ webu. Optimalizujeme obsah webu pro vyhledávače a přizpůsobujeme pro to i obsahovou stránku webu. Indexujeme jednotlivé stránky do základních vyhledávačů jako jsou Google, Seznam a Yahoo.

Google strukturovaná data

V dnešní době již nestačí pouze základní SEO ve formě meta tagů. Pro dokonalé SEO je třeba také implementovat google strukturovaná data, které napomájí zejména např. při vyhledávání produktů, událostí a dalších služeb. Součástí jsou také informace a detaily o Vaší firmě či instituci.

Google strukturovaná data
Google strukturovaná data

Sociální sítě a interakce

Další formou zlepšení SEO je implementace sociálních sítí. Do každého projektu implementuje open graph metada, které se dále využívájí pro sdílení článku nebo webové stránky na sociálních sítích (Facebook, Google+, Twitter). Samozřejmostí je implementace sociálních interakcí v podobě facebook a google+ like tlačítka a twitter follow tlačítka.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".