Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Budťe na webu vidět

Když tvoříme weby dáváme důraz na dobré SEO, protože to je základ webu. Optimalizujeme obsah webu pro vyhledávače a přizpůsobujeme pro to i obsahovou stránku webu. Indexujeme jednotlivé stránky do základních vyhledávačů jako jsou Google, Seznam a Yahoo.

Google strukturovaná data

V dnešní době již nestačí pouze základní SEO ve formě meta tagů. Pro dokonalé SEO je třeba také implementovat google strukturovaná data, které napomájí zejména např. při vyhledávání produktů, událostí a dalších služeb. Součástí jsou také informace a detaily o Vaší firmě či instituci.

Google strukturovaná data
Google strukturovaná data

Sociální sítě a interakce

Další formou zlepšení SEO je implementace sociálních sítí. Do každého projektu implementuje open graph metada, které se dále využívájí pro sdílení článku nebo webové stránky na sociálních sítích (Facebook, Google+, Twitter). Samozřejmostí je implementace sociálních interakcí v podobě facebook a google+ like tlačítka a twitter follow tlačítka.

Acer TravelMate Spin B3