Individuální přístup

Naši zkušení programátoři jsou schopni vytvořit Vám webový systém dle Vašich představ. Součástí realizace nabízíme také kompletní analýzu projektu. Ušetříme Vám tak spoustu času, který byste museli strávit nad návrhem a sestavením kostry projektu. Jelikož máme již zkušenosti s velkými projekty, můžeme Vám zároveň poradit s umístěním webové aplikace a co vše bude potřeba k jejímu provozu.

Moderní techniky programování

Řídíme se dle nejnovějších programovacích technik, které Vám zajistí bezpečnost a rychlost Vašeho projektu. Jsme schopni realizovat všechny individuální požadavky zákazníka.

Fáze vývoje systému

#1

Analýza požadavků

První a také nejdůležitější fází je bezpochyby analýza požadavků zákazníka. Při schůzce dbáme na zjištění všech okolností do nejmenších detailů. Získané informace poté zhodnotíme a nabídneme nejlepší a nejefektivnější řešení.

#2

Návrh uživatelské prostředí

Po zhodnocení požadavků navrhneme řešení uživatelského prostředí přímo na míru. Naše řešení je intuitivní a dbáme na jednoduchost. Uděláme také grafický návrh systému, takže bude zákazník vědět jak bude výsledný software vypadat. Pokud bude požadavkem také responzivita, umíme ji aplikovat. Software se pak bude moct používat nejen na notebooku, ale i tabletu a smartphone.

#3

Dokumentace systému

Společně s grafickým návrhem webového systému vždy dodáváme také dokumentaci, která vysvětlí a popíše jednotlivé obrazovky a prvky uživatelského prostředí. Zákazník tak snáze pochopí jednotlivou funkcionalitu.

#4

Cenová nabídka

Závěrem zákazník obdrží společně s dokumentací a grafickým návrhem také cenovou nabídku, která zahrnuje všechny části vývoje webové aplikace.

#5

Programování

Po odsouhlasení cenové nabídky se náš tým vrhne na programování dle osnovy, kterou si zákazník odsouhlasil. Programování obsahuje nařezání grafického návrhu, v případě zda-li se jedná o individuální návrh nebo implementuje zakoupenou šablonu. Součástí této fáze je také kompletní otestování funkčnosti systému před nasazením aplikace.

#6

Nasazení webové aplikace

Po odsouhlasení cenové nabídky a naprogramování webové aplikace zajišťujeme také nasazení systému u Vás nebo kdekoli systém bude běžet. Máme profesionálně vyškolené správce sítí, kteří si poradí se všemi problémy.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".