Mimořádná opatření
Mimořádná opatření
11.11.2020

Vážení zákazníci,
s ohledem na nastalou situaci ohledně pandemie koronaviru, jsme se rozhodli, že provedeme určitá opatření tak, abychom chránili naše zákazníky i zaměstnance. V současné nelehké situaci, kdy se děti musí pomocí IT techniky učit z domu, tisknout si některé podklady či rodina chce být ve spojení s blízkými nebo chtějí občané sledovat aktuální informace na internetu, chceme být také náp
omocni a jejich IT techniku v případě potřeby servisovat, udržovat nebo nabídnout její prodej včetně spotřebního zboží.


Proto jsme se s okamžitou platností rozhodli, že:

-  Nebudeme přijímat hotovost - platba bude možná pouze bezhotovostní platbou (platební karta, faktura)
-  Budeme mít vyhrazen prostor tak, aby nedošlo k přímému kontaktu obchodníka a zákazníka.
-  Předávání / přebírání IT techniky nebo zboží, nebude probíhat formou "z ruky do ruky", ale bude k tomu vyhrazeno místo, kde dojde k dezinfekci přebíraného zařízení.
Obchodníci a servisní technici při přebírání techniky nepřijdou společně do styku.
Oddělení programátorů a správců sítí bude pro veřejnost uzavřeno. Smluvní zákazníci budou informováni o opatřeních, které se jich v minimální míře dotknou.
Ještě více zvýšíme hygienu v naší provozovně


Dále bychom vás rádi poprosili, pokud je to možné a chcete se na cokoli informovat (stav zakázky, možnosti opravy, ceny zboží,...), abyste nás raději místo návštěvy kontaktovali telefonicky na telefonním čísle 571629272 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz

Doufáme, že opatření a určitá omezení přijmete s pochopením. Víme, že občané nemohou bez IT techniky v této situaci být, ale je pro nás velice důležité zdraví nás všech.

Přejeme Vám pevné zdraví a děkujeme za důvěru.

 

Tým HS Computers

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".