Mimořádná opatření
Mimořádná opatření
11.11.2020

Vážení zákazníci,
s ohledem na nastalou situaci ohledně pandemie koronaviru, jsme se rozhodli, že provedeme určitá opatření tak, abychom chránili naše zákazníky i zaměstnance. V současné nelehké situaci, kdy se děti musí pomocí IT techniky učit z domu, tisknout si některé podklady či rodina chce být ve spojení s blízkými nebo chtějí občané sledovat aktuální informace na internetu, chceme být také náp
omocni a jejich IT techniku v případě potřeby servisovat, udržovat nebo nabídnout její prodej včetně spotřebního zboží.


Proto jsme se s okamžitou platností rozhodli, že:

-  Nebudeme přijímat hotovost - platba bude možná pouze bezhotovostní platbou (platební karta, faktura)
-  Budeme mít vyhrazen prostor tak, aby nedošlo k přímému kontaktu obchodníka a zákazníka.
-  Předávání / přebírání IT techniky nebo zboží, nebude probíhat formou "z ruky do ruky", ale bude k tomu vyhrazeno místo, kde dojde k dezinfekci přebíraného zařízení.
Obchodníci a servisní technici při přebírání techniky nepřijdou společně do styku.
Oddělení programátorů a správců sítí bude pro veřejnost uzavřeno. Smluvní zákazníci budou informováni o opatřeních, které se jich v minimální míře dotknou.
Ještě více zvýšíme hygienu v naší provozovně


Dále bychom vás rádi poprosili, pokud je to možné a chcete se na cokoli informovat (stav zakázky, možnosti opravy, ceny zboží,...), abyste nás raději místo návštěvy kontaktovali telefonicky na telefonním čísle 571629272 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz

Doufáme, že opatření a určitá omezení přijmete s pochopením. Víme, že občané nemohou bez IT techniky v této situaci být, ale je pro nás velice důležité zdraví nás všech.

Přejeme Vám pevné zdraví a děkujeme za důvěru.

 

Tým HS Computers

Newsletter

Chcete sledovat naše novinky a akční nabídky na prodejně bez nutnosti otvírat prohlížeč, zda nepřibylo něco nového? Pokud ano přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Acer TravelMate Spin P4