Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Servisní zásahy

U tiskáren se setkáváme nejčastěji se „zalepenými“ tiskovými hlavami, rozlámanými plastovými ozubenými kolečky nebo zapadlými sponky v podavačích papíru. Tyto problémy jsou naši technici schopni opravit až na některé výjimky starších výrobků (u kterých se někdy nevyplatí investice do náhradních dílů) v průměru do půl hodiny času.

U starších typů zařízení se stává, že některé díly nemusí být v současné době ani dostupné – nelze je tedy žádným způsobem nahradit. Většinu menších problémů jsme schopni vyřešit do půl hodiny práce servisního technika.

Servisní zásah tiskárny

Náš vyškolený personál zvládne i těžší servisní zásahy bez nutnosti tiskárnu odesílat výrobci.

Servisní zásah tiskárny

Moderní vybavení

Naše servisní oddělení disponuje profesionálním vybavením mezi které patří například stroj, který dokáže správně pájet čipy na deskách plošných spojů (základové desky notebooku, tiskáren,...).

Ve většině případů zákazníkovi provádíme výměnu dosluhujících čipů za nové a to pomocí tohoto stroje. Díky tomuto zásahu prodloužíme životnost zařízení. Někteří zákazníci problém řeší tak, že když jejich notebook přestane startovat do systému a svítí jen pár led diod, hledají již nový notebook, aby jej vyměnili za tento neopravitelný. Většinou, ale i takový notebook jsme schopni dostat do funkčního stavu a to právě zásahem do základové desky nebo výměnou některých kabelů v notebooku. Řešíte-li podobný problém u vašeho zařízení, zastavte se na naší prodejně a zjistěte, zda-li i vám nepomůžeme s opravou.

Acer TravelMate Spin B3