Servisní zásahy

U tiskáren se setkáváme nejčastěji se „zalepenými“ tiskovými hlavami, rozlámanými plastovými ozubenými kolečky nebo zapadlými sponky v podavačích papíru. Tyto problémy jsou naši technici schopni opravit až na některé výjimky starších výrobků (u kterých se někdy nevyplatí investice do náhradních dílů) v průměru do půl hodiny času.

U starších typů zařízení se stává, že některé díly nemusí být v současné době ani dostupné – nelze je tedy žádným způsobem nahradit. Většinu menších problémů jsme schopni vyřešit do půl hodiny práce servisního technika.

Servisní zásah tiskárny

Náš vyškolený personál zvládne i těžší servisní zásahy bez nutnosti tiskárnu odesílat výrobci.

Servisní zásah tiskárny

Moderní vybavení

Naše servisní oddělení disponuje profesionálním vybavením mezi které patří například stroj, který dokáže správně pájet čipy na deskách plošných spojů (základové desky notebooku, tiskáren,...).

Ve většině případů zákazníkovi provádíme výměnu dosluhujících čipů za nové a to pomocí tohoto stroje. Díky tomuto zásahu prodloužíme životnost zařízení. Někteří zákazníci problém řeší tak, že když jejich notebook přestane startovat do systému a svítí jen pár led diod, hledají již nový notebook, aby jej vyměnili za tento neopravitelný. Většinou, ale i takový notebook jsme schopni dostat do funkčního stavu a to právě zásahem do základové desky nebo výměnou některých kabelů v notebooku. Řešíte-li podobný problém u vašeho zařízení, zastavte se na našem showroomu a zjistěte, zda-li i vám nepomůžeme s opravou.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".