Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Mám zájem o pronájem

Pokud máte zájem o pronájem kopírovacího stroje stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář a my se Vám v co nejkratší době ozveme.

Poptat pronájem

Vypůjčení kopírovacích strojů

Pokud jste uvažovali o koupi kopírovacího stroje, možná jste byli odrazeni jeho pořizovací cenou. Ale nemusíte zoufat, nyní nabízíme také nově pronájem kopírovacích strojů pro firmy i koncové zákazníky.
Naše služba obsahuje:

  • dodání stroje na místo

  • instalace, zapojení

  • zaškolení obsluhy stroje

  • neustálý online dohled stroje

  • měsíční údržba

Pronájem kopírovacího stroje nebo tiskárny

Pronájem kopírovacího stroje nebo tiskárny

Online dohled

V případě, že si od nás zákazník objedná kopírovací stroj nebo tiskárnu do pronájmu, součástí nabídky je také neustálý online dohled nainstalovaného stroje. Již se tedy nikdy nestane, že v kopírce nebo tiskárně dojde tonerová kazeta a Vy tak nebudete moci tisknout dokud se nevymění.

To se s naší službou stát nemůže, protože online dohled předchází těmto problémům a tak servisní technik přijede a vymění tonerovou kazetu ještě před jejím absolutním vyčerpáním.

Výhody dohledu:

  • aktuální informace o tiskárně

  • prevence a předcházení problémů

  • online vyčítání stavů počítadel

Canon kopírovací stroje

Naše firma dlouhodobě nabízí pronájem kvalitních kopírovacích strojů značky Canon. A to nejen z důvodu, že je společnost Canon globálním poskytovatelem digitálních obrazových technologií. Společnost Canon vznikla roku 1937 v Japonsku a v současné době ji tvoří 198 000 zaměstnanců v odvětví marketingu a výroby napříč Japonskem, Severní a Jižní Amerikou, Evropou, Asií a Oceánií.

Společnost Canon je už přes 80 let jedničkou v oblasti obrazové technologie. Je největším poskytovatelem spotřebitelských, mezipodnikových a průmyslových digitálních obrazových řešení. Důraz na technologii je součástí podnikové DNA společnosti Canon – jejich cíl je snaha změnit představy lidí o tom, čeho lze prostřednictvím obrazové technologie dosáhnout. A proto naše firma HS Computers preferuje v pronájmu kopírovacích strojů značku Canon.

Pronájem kopírovacích strojů i v těchto obcích

Naše pole působnosti v pronájmu kopírovacích strojů není jen v obci Zašová, ale také v jiných okrajových obcích sídla naší firmy. Máte-li zájem o pronájem nebo prodej kopírovacích strojů, využijte naše kontakty a vyžádejte si osobní schůzku nebo nabídku. Také nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně v samém centru města Valašské Meziříčí.

Acer TravelMate Spin B3