Moderní showroom

Vítěz ocenění "Ceny Klubu Za starou Prahu" v kategorii nová stavba za rok 2012

O showroomu

Zavítejte do našeho moderního showroomu v samém centru Valašského Meziříčí. Showroom se nachází v přízemních prostorech moderní třípodlažní budovy, která byla v roce 2013 oceněna v prestižní soutěži a to v devátém ročníku Ceny Klubu Za starou Prahu v kategorii nová stavba za rok 2012.

Bezbariérový vstup do prodejny je přímo z ulice. Váš vůz můžete zaparkovat na našem soukromém parkovišti přímo u budovy HS Computers.

Moderní showroom HS Computers
Moderní showroom HS Computers

Nabízíme široký sortiment

Málokdo ví, že na skladě držíme široký výběr materiálu a zařízení a to vše za zajímavé ceny!

Naši prodejnu jsme se snažili udělat svěží, prostornou a to proto, abyste mohli bez obav a v klidu vybírat z našeho širokého sortimentu výpočetní techniky. V našem showroomu naleznete vystavené nejprodávanější typy zařízení, které potřebujete ke každodenní práci. Prohlédnout si můžete širokou řadu monitorů a notebooků různých značek a nechybí například ani tablety, myši, klávesnice, spotřební zboží či další doplňky k vašim zařízením.

  • routery, modemy, switche a další síťové zařízení

  • brašny a obaly na notebooky a tablety

  • spotřební síťové zboží - kabely, spojky, koncovky, krytky a další materiál pro strukturované kabeláže

  • náplně a tonery pro tiskárny

  • pásky do pokladních tiskáren a terminálů

  • sortiment CD, DVD či papírů do vaší tiskárny

Odbornost je základ

Naši obchodníci jsou připraveni poradit Vám a nabídnout to nejlepší řešení, které bude odpovídat vašim požadavkům. Každý z prodejců se orientuje v sortimentu a je schopen Vám podat dodatečné informace nebo poskytnou podporu k zakoupenému produktu. Výhodou spojení prodejny a servisu je to, že jsme schopni rychle reagovat na požadavky zákazníků. Zákazník se může ihned na showroomu domluvit se servisním technikem, který mu může podat informace o prováděných úkonech na zakázce či řešit jiné technické detaily.

Neschováváme se za dveřmi, nabízíme možnost řešení problémů přímo v servisním oddělení, kdy si může sám zákazník prohlédnout v jakém prostředí je jeho zařízení servisováno a jak se k němu technici chovají. Zákazníkům čekající na dokončení zakázky v našem showroomu nabízíme zdarma kávu nebo čaj. Pokud stále váháte, můžete si prohlédnout interiér prodejny na 3D prohlídce níže. Pokud jsme Vás přesvědčili o kvalitě a pestrosti sortimentu, navštivte nás osobně, budeme se na vás těšit a slibujeme, že uděláme vše proto, ať jste u nás spokojeni a cítíte se příjemně.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".