Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Mimořádná opatření
Mimořádná opatření
11.11.2020

Vážení zákazníci,
s ohledem na nastalou situaci ohledně pandemie koronaviru, jsme se rozhodli, že provedeme určitá opatření tak, abychom chránili naše zákazníky i zaměstnance. V současné nelehké situaci, kdy se děti musí pomocí IT techniky učit z domu, tisknout si některé podklady či rodina chce být ve spojení s blízkými nebo chtějí občané sledovat aktuální informace na internetu, chceme být také náp
omocni a jejich IT techniku v případě potřeby servisovat, udržovat nebo nabídnout její prodej včetně spotřebního zboží.


Proto jsme se s okamžitou platností rozhodli, že:

-  Nebudeme přijímat hotovost - platba bude možná pouze bezhotovostní platbou (platební karta, faktura)
-  Budeme mít vyhrazen prostor tak, aby nedošlo k přímému kontaktu obchodníka a zákazníka.
-  Předávání / přebírání IT techniky nebo zboží, nebude probíhat formou "z ruky do ruky", ale bude k tomu vyhrazeno místo, kde dojde k dezinfekci přebíraného zařízení.
Obchodníci a servisní technici při přebírání techniky nepřijdou společně do styku.
Oddělení programátorů a správců sítí bude pro veřejnost uzavřeno. Smluvní zákazníci budou informováni o opatřeních, které se jich v minimální míře dotknou.
Ještě více zvýšíme hygienu v naší provozovně


Dále bychom vás rádi poprosili, pokud je to možné a chcete se na cokoli informovat (stav zakázky, možnosti opravy, ceny zboží,...), abyste nás raději místo návštěvy kontaktovali telefonicky na telefonním čísle 571629272 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz

Doufáme, že opatření a určitá omezení přijmete s pochopením. Víme, že občané nemohou bez IT techniky v této situaci být, ale je pro nás velice důležité zdraví nás všech.

Přejeme Vám pevné zdraví a děkujeme za důvěru.

 

Tým HS Computers

Newsletter

Chcete sledovat naše novinky a akční nabídky na prodejně bez nutnosti otvírat prohlížeč, zda nepřibylo něco nového? Pokud ano přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Acer TravelMate Spin B3