Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Maximální komfort

Chceme, aby se naši zakáznici cítili maximálně v pohodlí a proto nabízíme služby pro ověření stavu objednávek, zakázek i reklamací.

Objednávky

Zjistěte si stav Vaší objednávky

V sekci objednávky máte možnost po zadání 9-ti místného kódu zjistit aktuální stav Vaší objednávky.

Zakázky

Zjistěte si stav Vaší zakázky

V sekci zakázky máte možnost po zadání 9-ti místného kódu zjistit aktuální stav Vaší zakázky.

Reklamace

Zjistěte si v jaké fázi je Vaše reklamace

V sekci reklamace máte možnost po zadání 9-ti místného kódu zjistit aktuální stav a řešení Vaší reklamace.

Vzdálená podpora

Požadujete-li vzdálenou podporu, využijte této sekce

Ve vzdálené podpoře naleznete informace jak umožnit našim technikům, aby se vzdáleně připojili k vašemu počítači a pomohli tak vyřešit váš problém.

Acer TravelMate Spin B3