Moderní prodejna

Vítěz ocenění "Ceny Klubu Za starou Prahu" v kategorii nová stavba za rok 2012

O prodejně

Zavítejte do naší moderní prodejny v samém centru Valašského Meziříčí. Prodejna se nachází v přízemních prostorech moderní třípodlažní budovy, která byla v roce 2013 oceněna v prestižní soutěži a to v devátém ročníku Ceny Klubu Za starou Prahu v kategorii nová stavba za rok 2012.

Bezbariérový vstup do prodejny je přímo z ulice. Váš vůz můžete zaparkovat na našem soukromém parkovišti přímo u budovy HS Computers.

Prodejna a showroom HS Computers
Prodejna a showroom HS Computers

Nabízíme široký sortiment

Málokdo ví, že na skladě držíme široký výběr materiálu a zařízení a to vše za zajímavé ceny!

Naši prodejnu jsme se snažili udělat svěží, prostornou a to proto, abyste mohli bez obav a v klidu vybírat z našeho širokého sortimentu výpočetní techniky. V našem showroomu naleznete vystavené nejprodávanější typy zařízení, které potřebujete ke každodenní práci. Prohlédnout si můžete širokou řadu monitorů a notebooků různých značek a nechybí například ani tablety, myši, klávesnice, spotřební zboží či další doplňky k vašim zařízením.

  • routery, modemy, switche a další síťové zařízení

  • brašny a obaly na notebooky a tablety

  • spotřební síťové zboží - kabely, spojky, koncovky, krytky a další materiál pro strukturované kabeláže

  • náplně a tonery pro tiskárny

  • pásky do pokladních tiskáren a terminálů

  • sortiment CD, DVD či papírů do vaší tiskárny

Odbornost je základ

Naši obchodníci jsou připraveni poradit Vám a nabídnout to nejlepší řešení, které bude odpovídat vašim požadavkům. Každý z prodejců se orientuje v sortimentu a je schopen Vám podat dodatečné informace nebo poskytnou podporu k zakoupenému produktu. Výhodou spojení prodejny a servisu je to, že jsme schopni rychle reagovat na požadavky zákazníků. Zákazník se může ihned na prodejně domluvit se servisním technikem, který mu může podat informace o prováděných úkonech na zakázce či řešit jiné technické detaily.

Neschováváme se za dveřmi, nabízíme možnost řešení problémů přímo v servisním oddělení, kdy si může sám zákazník prohlédnout v jakém prostředí je jeho zařízení servisováno a jak se k němu technici chovají. Zákazníkům čekající na dokončení zakázky v naší prodejně nabízíme zdarma kávu nebo čaj. Pokud stále váháte, můžete si prohlédnout interiér prodejny na 3D prohlídce níže. Pokud jsme Vás přesvědčili o kvalitě a pestrosti sortimentu, navštivte nás osobně, budeme se na vás těšit a slibujeme, že uděláme vše proto, ať jste u nás spokojeni a cítíte se příjemně.

Acer TravelMate Spin P4

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".