Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Profesionální přístup

Každoročně naši technici absolvují desítky certifikačních školení i online webinářů.

Již od založení firmy se na nás obraceli zákazníci s žádostí o správu jejich firemní i domácí sítě. Za dobu od vzniku naší firmy se správa sítí posunula na mnohem vyšší stupeň kvalifikace našich techniků. Uvědomujeme si, že bezpečnost vašich sítí a zařízení je každoročně více a více ohrožena a proto nabízíme kvalitní a profesionální služby v oblasti správy sítí a jejich bezpečnosti.

Rádi poradíme

I proto se na nás obracejí úřady státní správy s vlastními správci, školní instituce či bankovní sektor. Pomáháme správcům sítí zdokonalit bezpečnost sítě na kterou si netroufnou, uděláme audit bezpečnosti sítě, nabídneme levné a bezpečné řešení a pomůžeme zrychlit firemní síť.

Široká klientela

V současnosti spravujeme desítky sítí našich smluvních zákazníků a to firmám všech velikostí, školám, školkám, úřadům či hotelům. Naše správa sítí má i specifický přístup k zákazníkům a jeho potřebám. Naši technici vytvoří jak drátové (LAN) tak i bezdrátové sítě (Wi-Fi) s důrazem na bezpečnost, rychlost a kvalitu řešení.

Wifi sítě
Wifi sítě

Wi-fi sítě

U Wi-Fi sítí se technici účastní jednou ročně certifikačního školení na Wi-Fi sítě, jsou tak schopni využít nejnovějších standardů bezdrátových sítí. Diagnostiku problémů u drátových i bezdrátových sítí řešíme kvalitním vybavením.

LAN sítě
LAN sítě

LAN sítě

U drátových LAN sítí využíváme kvalifikovaný tester kabelů, kdy jsme schopni najít zkratovaný kabel, zjistit v jaké délce je kabel přerušený, změřit jeho délku a připravit zákazníkovi protokol o výsledku měření.

Správa počítačových sítí i v těchto obcích

Již dávno nejsme pouze lokálním lídrem v poskytování služeb v oblasti správy sítí a necílíme pouze na Olomoucký kraj. Pokud si nevíte rady s nastavením Vaší domácí nebo firemní sítě a chcete profesionální přístup a kvalitu, neváhejte a obraťte se na nás.

Oddělení správy sítí je z obce Hranice vzdáleno pouze několik kilometrů. Sídlíme na ulici Poláškova 1535 v samém centru města Valašském Meziříčí.

Acer TravelMate Spin B3