Profesionální přístup

Každoročně naši technici absolvují desítky certifikačních školení i online webinářů.

Již od založení firmy se na nás obraceli zákazníci s žádostí o správu jejich firemní i domácí sítě. Za dobu od vzniku naší firmy se správa sítí posunula na mnohem vyšší stupeň kvalifikace našich techniků. Uvědomujeme si, že bezpečnost vašich sítí a zařízení je každoročně více a více ohrožena a proto nabízíme kvalitní a profesionální služby v oblasti správy sítí a jejich bezpečnosti.

Rádi poradíme

I proto se na nás obracejí úřady státní správy s vlastními správci, školní instituce či bankovní sektor. Pomáháme správcům sítí zdokonalit bezpečnost sítě na kterou si netroufnou, uděláme audit bezpečnosti sítě, nabídneme levné a bezpečné řešení a pomůžeme zrychlit firemní síť.

Široká klientela

V současnosti spravujeme desítky sítí našich smluvních zákazníků a to firmám všech velikostí, školám, školkám, úřadům či hotelům. Naše správa sítí má i specifický přístup k zákazníkům a jeho potřebám. Naši technici vytvoří jak drátové (LAN) tak i bezdrátové sítě (Wi-Fi) s důrazem na bezpečnost, rychlost a kvalitu řešení.

Wifi sítě
Wifi sítě

Wi-fi sítě

U Wi-Fi sítí se technici účastní jednou ročně certifikačního školení na Wi-Fi sítě, jsou tak schopni využít nejnovějších standardů bezdrátových sítí. Diagnostiku problémů u drátových i bezdrátových sítí řešíme kvalitním vybavením.

LAN sítě
LAN sítě

LAN sítě

U drátových LAN sítí využíváme kvalifikovaný tester kabelů, kdy jsme schopni najít zkratovaný kabel, zjistit v jaké délce je kabel přerušený, změřit jeho délku a připravit zákazníkovi protokol o výsledku měření.

Správa počítačových sítí i v těchto obcích

Již dávno nejsme pouze lokálním lídrem v poskytování služeb v oblasti správy sítí a necílíme pouze na Zlínský kraj. Pokud si nevíte rady s nastavením Vaší domácí nebo firemní sítě a chcete profesionální přístup a kvalitu, neváhejte a obraťte se na nás.

Oddělení správy sítí je přímo v samotném centru města, konkrétně na ulici Poláškova 1535.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".