Profesionální přístup

Každoročně naši technici absolvují desítky certifikačních školení i online webinářů.

Již od založení firmy se na nás obraceli zákazníci s žádostí o správu jejich firemní i domácí sítě. Za dobu od vzniku naší firmy se správa sítí posunula na mnohem vyšší stupeň kvalifikace našich techniků. Uvědomujeme si, že bezpečnost vašich sítí a zařízení je každoročně více a více ohrožena a proto nabízíme kvalitní a profesionální služby v oblasti správy sítí a jejich bezpečnosti.

Rádi poradíme

I proto se na nás obracejí úřady státní správy s vlastními správci, školní instituce či bankovní sektor. Pomáháme správcům sítí zdokonalit bezpečnost sítě na kterou si netroufnou, uděláme audit bezpečnosti sítě, nabídneme levné a bezpečné řešení a pomůžeme zrychlit firemní síť.

Široká klientela

V současnosti spravujeme desítky sítí našich smluvních zákazníků a to firmám všech velikostí, školám, školkám, úřadům či hotelům. Naše správa sítí má i specifický přístup k zákazníkům a jeho potřebám. Naši technici vytvoří jak drátové (LAN) tak i bezdrátové sítě (Wi-Fi) s důrazem na bezpečnost, rychlost a kvalitu řešení.

Wifi sítě
Wifi sítě

Wi-fi sítě

U Wi-Fi sítí se technici účastní jednou ročně certifikačního školení na Wi-Fi sítě, jsou tak schopni využít nejnovějších standardů bezdrátových sítí. Diagnostiku problémů u drátových i bezdrátových sítí řešíme kvalitním vybavením.

LAN sítě
LAN sítě

LAN sítě

U drátových LAN sítí využíváme kvalifikovaný tester kabelů, kdy jsme schopni najít zkratovaný kabel, zjistit v jaké délce je kabel přerušený, změřit jeho délku a připravit zákazníkovi protokol o výsledku měření.

Správa počítačových sítí i v těchto obcích

Již dávno nejsme pouze lokálním lídrem v poskytování služeb v oblasti správy sítí a necílíme pouze na Zlínský kraj. Pokud si nevíte rady s nastavením Vaší domácí nebo firemní sítě a chcete profesionální přístup a kvalitu, neváhejte a obraťte se na nás.

Oddělení správy sítí je z obce Ratiboř vzdáleno pouze několik kilometrů. Sídlíme na ulici Poláškova 1535 v samém centru města Valašském Meziříčí.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".