Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Optická vlákna

Optická vlákna jsou široce využívána v komunikacích, kde umožňují přenos na delší vzdálenosti a to při vyšších přenosových rychlostech dat než jiné formy komunikace. Optická vlákna se používají místo kovových vodičů, protože signály jsou přenášeny s menší ztrátou a zároveň jsou tato vlákna imunní vůči elektromagnetickému rušení.

I proto naše firma nabízí svařování optických vláken a kabelů v profesionální kvalitě a to také díky profesionální 3D svářečce optických kabelů. Jsme tak schopni svařovat optická vlákna a kabely těchto typů:

SingleMode (SM)

  • ITU-T G.652 & G.657

MultiMode (MM)

  • ITU-T G.651

  • DS(ITU-T G.653)

  • NZDS(ITU-T G.655)

Svařování v profesionální kvalitě

Svařování v profesionální kvalitě

3D optická svářečka

Díky této 3D optické svářečce můžeme svařování optických vláken a kabelů provádět i v náročných podmínkách, kde je prašné nebo vlhké prostředí. Svářečka nabízí také vysoké zvětšení kvality spoje, automatické zarovnání vlákna a jeho proměření po svařování. Odpadá tak zdlouhavá příprava optických kabelů ke svařování. V naší výbavě nechybí profesionální zalamovačka optických vláken, čistící prostředky a další příslušenství. Každý svár samozřejmě ochraňujeme ochranou svárů.

Jelikož máte dlouholeté zkušenosti s návrhem a realizací bezpečných sítí, jsme schopni také nabídnout kvalitní služby spojené s výstavbou takové sítě. Optická vlákna ukončíme v optických vanách nebo kazetách. Metalické sítě ukončíme v patch panelech nebo zásuvkách. Optické i metalické kabely můžeme na přání zákazníka ukončit v kvalitních rackových skříních a propojit managovatelnými switchi a SFP optickými moduly.

Optické kabely a vlákna se nevyužívají jen ve výstavbě optických sítí, ale také v průmyslu. Jsme tak schopni svařovat optická vlákna u průmyslových strojů (laserové stroje atp.). Naše nabídka je velice pestrá a je vždy nutno další detaily prokonzultovat se zákazníkem. Neváhejte se na nás obrátit jak s technickým tak i s obchodním požadavkem.

Optické kabely a vlákna se nevyužívají jen ve výstavbě optických sítí, ale také v průmyslu. Jsme tak schopni svařovat optická vlákna u průmyslových strojů (laserové stroje atp.).Naše nabídka je velice pestrá a je vždy nutno další detaily prokonzultovat se zákazníkem. Neváhejte se na nás obrátit jak s technickým tak i s obchodním požadavkem.

Acer TravelMate Spin B3