Profesionální servis PC a notebooků

Provádíme profesionální servis počítačů a notebooků všech značek nejen v obci Branky. Pokud máte problémy, neváhejte a přineste zařízení k nám. My se již o zbytek postaráme.

V životě se vždy něco pokazí, tak je to i u počítačů. Jelikož takových situací je nespočet, musíme být na jejich řešení připraveni. Naše servisní oddělení má v současnosti tři kvalitní techniky, kteří bezproblémově zvládají:

  • oprava počítače nebo notebooku

  • vyčistit počítač nebo notebook od prachu

  • pájet na základových deskách

  • opravu konektorů

Diagnostika

Tomu všemu předchází diagnostika závad zařízení. Výhodou kvality servisu je i fakt, že ti stejní servisní technici skládají i námi vyráběné počítačové sestavy, které nabízíme již od vzniku naší firmy. Servisem počítačů a notebooků jsme v našem regionu velice úspěšní a značí to i počet zakázek, kterých je v současnosti několik desítek denně.

Servis počítačů a notebooků v těchto obcích

Již dávno nejsme pouze lokálním lídrem v poskytování služeb ve výpočetní technice, servisu a správy sítí necílíme pouze na Zlínský kraj. Pokud máte problém s Vašim zařízením nebo stojíte o naše služby v oblasti správy sítí a chcete profesionální přístup a kvalitu, neváhejte a obraťte se na nás.

Naše kamenná prodejna, jejíž součástí je také servis, je z obce Branky vzdálená pouze několik kilometrů. Sídlíme na ulici Poláškova 1535 v samém centru města Valašském Meziříčí.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".