Provoz nepřerušen

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás informovat, že servis výpočetní techniky máme stále otevřen, protože naše firma splňuje výjimku usnesení vlády č. 1079. Nemusíte mít starosti, že bychom vaši výpočetní techniku nepřijali k servisu nebo nenabídli služby jako jste byli doposud zvyklí. Do výjimek však nepatří fyzický prodej a konzultace v prodejně. Chcete-li si zakoupit zboží, je potřeba zboží předem objednat a to telefonicky na čísle 571 629 273 nebo emailem na obchod@hscomputers.cz. Poté vám sdělíme, kdy bude zboží připraveno a vy si jej budete moci osobně vyzvednout na naší prodejně. Omlouváme se vám za komfort při nakupování, ale musíme dodržovat patřičná nařízení. Držíme vám palce v této nelehké době a doufáme, že se budeme moci brzy zase potkávat ve zdraví a bez roušek.

Tým HS Computers

Profesionální servis PC a notebooků

Provádíme profesionální servis počítačů a notebooků všech značek nejen v obci Kelč. Pokud máte problémy, neváhejte a přineste zařízení k nám. My se již o zbytek postaráme.

V životě se vždy něco pokazí, tak je to i u počítačů. Jelikož takových situací je nespočet, musíme být na jejich řešení připraveni. Naše servisní oddělení má v současnosti tři kvalitní techniky, kteří bezproblémově zvládají:

  • oprava počítače nebo notebooku

  • vyčistit počítač nebo notebook od prachu

  • pájet na základových deskách

  • opravu konektorů

Diagnostika

Tomu všemu předchází diagnostika závad zařízení. Výhodou kvality servisu je i fakt, že ti stejní servisní technici skládají i námi vyráběné počítačové sestavy, které nabízíme již od vzniku naší firmy. Servisem počítačů a notebooků jsme v našem regionu velice úspěšní a značí to i počet zakázek, kterých je v současnosti několik desítek denně.

Servis počítačů a notebooků v těchto obcích

Již dávno nejsme pouze lokálním lídrem v poskytování služeb ve výpočetní technice, servisu a správy sítí necílíme pouze na Zlínský kraj. Pokud máte problém s Vašim zařízením nebo stojíte o naše služby v oblasti správy sítí a chcete profesionální přístup a kvalitu, neváhejte a obraťte se na nás.

Naše kamenná prodejna, jejíž součástí je také servis, je z obce Kelč vzdálená pouze několik kilometrů. Sídlíme na ulici Poláškova 1535 v samém centru města Valašském Meziříčí.

Acer TravelMate Spin B3