Profesionální servis PC a notebooků

Provádíme profesionální servis počítačů a notebooků všech značek nejen v obci Valašské Meziříčí. Pokud máte problémy, neváhejte a přineste zařízení k nám. My se již o zbytek postaráme.

V životě se vždy něco pokazí, tak je to i u počítačů. Jelikož takových situací je nespočet, musíme být na jejich řešení připraveni. Naše servisní oddělení má v současnosti tři kvalitní techniky, kteří bezproblémově zvládají:

  • oprava počítače nebo notebooku

  • vyčistit počítač nebo notebook od prachu

  • pájet na základových deskách

  • opravu konektorů

Diagnostika

Tomu všemu předchází diagnostika závad zařízení. Výhodou kvality servisu je i fakt, že ti stejní servisní technici skládají i námi vyráběné počítačové sestavy, které nabízíme již od vzniku naší firmy. Servisem počítačů a notebooků jsme v našem regionu velice úspěšní a značí to i počet zakázek, kterých je v současnosti několik desítek denně.

Servis počítačů a notebooků v těchto obcích

Již dávno nejsme pouze lokálním lídrem v poskytování služeb ve výpočetní technice, servisu a správy sítí necílíme pouze na Zlínský kraj. Pokud máte problém s Vašim zařízením nebo stojíte o naše služby v oblasti správy sítí a chcete profesionální přístup a kvalitu, neváhejte a obraťte se na nás.

Naše kamenná prodejna, jejíž součástí je také servis, je přímo v samotném centru města, konkrétně na ulici Poláškova 1535.

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".