Podpora pro Windows 7 byla ukončena

Po 10 letech podpora Windows 7 skončila. Stalo se tak dne 14. ledna 2020. Neváhejte a kontaktujte nás a objednejte si přechod na aktuální operační systém Windows 10.

Chci zajistit přechod na Windows 10

Co znamená ukončení podpory?

Dne 14. ledna 2020 došlo k ukončení podpory systému Windows 7, váš počítač funguje i nadále, ale společnost Microsoft již nebude poskytovat následující:

  • technická podpora při jakýchkoli potížích
  • aktualizace softwaru
  • bezpečnostní aktualizace a opravy

Bezpečnostní rizika

I když můžete i dál používat svůj počítač se systémem Windows 7, bez dalších softwarových a bezpečnostních aktualizací se vystavujete vysokému riziku v podobě virů a malwaru. Jděte kupředu, nejlepší způsob, jak zůstat v bezpečí, je přechod na Windows 10. A to nejlepší z Windows 10 dostanete na novém zařízení. I když můžete systém Windows 10 nainstalovat na svém starém zařízení, nedoporučujeme to.

Nejčastější dotazy k Windows 10

Můžu provést upgrade z Windows 7 na Windows 10 bezplatně?
Při prvním vydání systému Windows 10 byl k dispozici upgrade zdarma, tato nabídka však vypršela 29. července 2016. Můžete koupit a stáhnout Windows 10 na své stávající zařízení. Pokud ale máte počítač starší tří let, měli byste zvážit nákup nového počítače. Rádi vám pomůžeme s výběrem počítače, který bude rychlejší, bezpečnější a poskytne vám nové funkce Windows 10. Předejdete tak tomu, že vás starý počítač začne za chvíli zpomalovat.
Jaká verze systému Windows 10 je pro mě ta pravá?
Existuje více verzí systému Windows 10, takže ať už svůj počítač používáte pro práci, osobní účely nebo do školy, najdeme vám tu správnou verzi. Windows 10 Home je perfektní operační systém pro osobní a domácí použití, zatímco Windows 10 Pro nabízí všechny známé funkce Windows 10 Home a k tomu funkce pro podporu profesionálů, jako je BitLocker, vzdálená plocha či připojení k doméně. Jednotlivci, kteří hledají pokročilé zabezpečení a dobrý výkon pro práci i volný čas, můžou zvolit Windows 10 v režimu S. Windows 10 v režimu S vás každý den udrží v rychlém tempu a na vysoké úrovni zabezpečení s aplikacemi výhradně z Microsoft Storu.
V čem je zabezpečení Windows 10 lepší než u systému Windows 7?
Windows 10 je ten nejlépe zabezpečený systém, který jsme doposud prodávali a instalovali, a obsahuje komplexní koncové bezpečnostní řešení s antivirem, bránou firewall, ochranou internetu a dalšími funkcemi. To znamená lepší zabezpečení, zobrazování informací na řídicím panelu a trvalé aktualizace3, které vás lépe ochrání před budoucími hrozbami. To vše už je integrované a nestojí nic navíc.
Jak získám Windows 10?
Můžete si pro váš počítač se systémem Windows 7 zakoupit plnou verzi systému Windows 10 Home nebo Windows 10 Pro. Nicméně to nejlepší z Windows 10 dostanete na novém počítači. Dnešní počítače jsou rychlejší, silnější a dostanete je s již nainstalovaným systémem Windows 10! Kontaktujte naše vyškolené prodejce, kteří Vám ochotně poradí s přechodem na Windows 10 nebo dle Vašich preferencí vyberou vhodné zařízení již s Windows 10.
Jaký bude mít vliv ukončení podpory systému Windows 7 na moje aplikace Microsoft Office?
Záleží na tom, jakou verzi Office používáte. Pokud si nejste jisti, kontaktujte naše vyškolené prodejce, kteří Vám rádi poradí.

Přechod na bezpečný Windows 10

Již dávno nejsme pouze lokálním lídrem v poskytování služeb v oblasti servisu výpočetní techniky a necílíme pouze na Zlínský kraj. Pokud by jste měli zájem využít našich služeb pro přechod na aktuální operační systém Windows 10, neváhejte kontaktovat naše servisní oddělení. Rádi Vám s přechodem pomůžeme.

Naše servisní oddělení je z obce Růžďka vzdáleno pouze několik kilometrů. Sídlíme na ulici Poláškova 1535 v samém centru města Valašském Meziříčí.

Acer TravelMate Spin P4

Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".